PROFILOWE FOTO

Portrety - przyjemnie

Większość z nas nie lubi stawać przed aparatem. Rozumiem to, sam kiedyś też tak się czułem. Sprawiam, że stając przed obiektywem, czujesz swobodę i komfort. Robię dobre zdjęcia, które pomagają budować profesjonalny wizerunek. Specjalizuję się w wyjątkowych portretach.


Jak się przygotować do sesji?

Najważniejsze - wyśpij się! No i unikaj nadmiernego spożycia alkoholu dzień wcześniej - serio, to już połowa sukcesu aby wyglądać świetnie na zdjęciach. Skontaktuj się ze mną - podeślę Ci PDF'a ze wskazówkami jak się przygotować, co robić i w co się ubrać. Ja zajmę się resztą i zrobię dobre zdjęcia. To naprawdę nie musi być stresujące.

Gdzie realizuję sesje?

Mobilne studio pozwala mi wykonywać sesje na terenie całej Polski, Europy, świata :) Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź, Berlin - zaproś mnie do miejsca, w którym czujesz się pewnie i komfortowo lub w którym zawsze chciałeś się znaleźć.

FAQ:

Co jeśli nie jestem fotogeniczny?

Każdy jest fotogeniczny. Ludzie nie wyglądają dobrze na zdjęciach, kiedy czują się niepewnie lub nerwowo przed aparatem. Poprowadzę Cię przez cały proces, abyś czuł się zrelaksowany. Przekonasz się, że Ci się spodoba. Jeśli zrobimy zdjęcie, które nam się nie będzie podobało - usuniemy je!

Czy fotografujesz grupy?

Tak. Zdjęcia grupowe są świetnym uzupełnieniem dla portretów i profilówek. Daj mi znać czego potrzebujesz, podeślę wycenę.

Czy możesz przyjść do naszego biura?

Pewnie! To jest najwygodniejsza opcja, jeśli potrzebujesz zdjęć portretowych dla swojego zespołu lub firmy. Napisz proszę gdzie się znajdujesz i ile osób jest w zespole, przygotuję ofertę.

Kiedy otrzymam zdjęcia?

Zazwyczaj na następny dzień po sesji otrzymasz dostęp do galerii, gdzie będziesz mógł wybrać zdjęcia do dalszego retuszu. Średnio w 5 dni roboczych po Twoim wyborze dostaniesz wyretuszowane fotografie. Jeśli termin nagli - daj mi znać - zrobię wszystko, aby dostarczyć zamówione zdjęcia na czas.

Co oznacza "retusz"?

Retuszowanie portretów/profilówek polega na usunięciu niedoskonałości: tymczasowe skazy, zabłąkane brwi, sierść psa/kota itp. zostaną usunięte, aby skupić się na wyrazie. Wszystkie obrazy są zoptymalizowane pod kątem koloru i kontrastu.

A ile to kosztuje?

Koszt sesji portretowej to 1000zł niezależnie od czasu jej trwania (rezerwuje dla Ciebie caly dzień), ilości stylizacji (zmian garderoby) i wykonanych zdjęć. Każde wybrane wyretuszowane zdjęcie to dodatkowe 150zł.

Umów się na profesjonalną sesję

zadzwoń lub wypełnij formularz

+48 799 119 000